072-3259959
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בקי אלבחרי- ייעוץ כלכלי ומיסים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות המשרד

 
אלבחרי – ייעוץ מס, חשבונאות ומיסים הוא משרד המתמחה בייעוץ מס, בחשבות שכר ובהנהלת חשבונות זה למעלה מ- 20 שנה. את המשרד מנהלת בקי אלבחרי, יועצת מס ותיקה ומנוסה, יחד עם בנה, איתי אלבחרי, האמון על תחום הנהלת החשבונות.

עם לקוחות המשרד נמנים עסקים מגוונים בכל סדר גודל, לרבות: עסקים מורשים / פטורים, עסקים קטנים / בינוניים, משרדים וחברות (כולל חברות בע"מ), עמותות, מוסדות, יבואנים, סוחרים וכדומה. שירותי המשרד ניתנים ללקוחות מאזור אילת ועד אזור פרדס-חנה.

צוות המשרד כולל מנהלי חשבונות, יועצי מס וחשבי שכר מומחים בתחומם, המספקים ללקוחות שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לצורכיהם העסקיים. כמו כן, הם עושים שימוש בתוכנות המתקדמות ביותר בתחום השכר, הנהלת החשבונות והמיסים, וברשותם כל הכלים לספק תשובות מקצועיות ומדויקות לכל השאלות בנושא.

אודות אלבחרי בקי
בקי אלבחרי היא יועצת מס מורשית ובעלת ניסיון רב שנים בפעילות ציבורית – היא שימשה כחברה בוועדות ביקורת כספים במועצה מקומית גני-תקווה וכאחראית על ועדות כספים בתדרוך להנהלות של כל בתי הספר בגני-תקווה ושל מוסדות חינוכיים נוספים. במסגרת תפקידה, היא מעניקה שירותי ייעוץ וליווי למנהלות בתי-ספר ולמזכירותיהם בכל הנוגע לרישום הכספי ולניהול הכספי של בתי הספר, לרבות: ניתוב הכספים למקומות הנכונים, רישום הכספים המתקבלים מוועדי ההורים, השקעת הכספים בצורה חכמה ועוד. בנוסף לכך, בקי היא בוגרת לימודי אימון עסקי באוניברסיטת בר אילן, ולכן מעניקה, כחלק משירותי המשרד, ייעוץ וליווי עסקי מקצועי לעסקים רבים.

 
 

צרו קשר עם המשרד לפרטים נוספים ולקבלת שירות!

 
 
משרדה של בקי
 

משרדה של בקי

 
 
 
איתי אלבחרי
 

איתי אלבחרי

 
 
 
בקי אלבחרי
 

בקי אלבחרי

 
 
 
קיר התעודות
 

קיר התעודות